Antigénový test DEARSENS COVID-19 zo slín "lízatkový"

  2,93 €
  S DPH

  IVD DEARSENS COVID-19 je rýchly a šetrný antigénový test na detekciu SARS-CoV-2 prostredníctvom vzorky zo slín , nazývaný aj "lízatkový".

  Je veľmi vhodný aj pre deti , starých ľudí , nakoľko je veľmi šetrný a jednoduchý na použitie kdekoľvek (doma, na letisku, v škole, na športových podujatiach, v práci...)

  Množstvo

  Dearsens Covid-19 Antigen Rapid Test Kit sa používa na kvalitatívnu detekciu nového antigénu koronavírusu (COVID-19) vo vzorkách ľudských slín in vitro. Môže sa použiť na rýchle vyšetrenie podozrivých prípadov nového koronavírusu a môže sa použiť aj ako metóda opätovného potvrdenia na detekciu nukleových kyselín v prepustených prípadoch. Hlavnou súčasťou produktu je testovacia karta, ktorá sa skladá z plastovej karty, absorpčného hrotu a testovacieho prúžku. Testovací prúžok je vyrobený z nitrocelulózovej membrány. Detekčná oblasť je pokrytá novou koronavírusovou monoklonálnou protilátkou 2; oblasť kontroly kvality je potiahnutá kozou anti-myšou IgG protilátkou a králičou anti-kuracou IgY protilátkou.

  Postup : 1. Odstráňte modrý kryt, aby ste odhalili hrot testovacej karty

  2. Vložte špičku testu do úst a držte jazyk pevne na špičke dve minúty

  3. Nasaďte späť modrý kryt 4. Umiestnite testovaciu kartu vodorovne a počkajte 15-30 minút, kým si prečítate výsledok

  Interpretácia výsledkov:

  1. Pozitívny výsledok: Testovacia čiara (T) aj kontrolná čiarka (C) vykazujú farebné pásy, ako ukazuje obrázok nižšie, čo znamená, že antigén COVID-19 je pozitívny.

  2. Negatívny výsledok: Ak sa zafarbí len kontrolná čiara C a testovacia čiara (T) sa nezafarbí, antigén COVID-19 sa nezistí a výsledok je negatívny alebo je obsah nižší ako minimálny detekčný limit produkt, ako ukazuje obrázok nižšie.

  3. Neplatný výsledok: Na čiare kontroly kvality (C) sa neobjaví žiadny farebný pás a výsledok sa posúdi ako neplatný bez ohľadu na to, či detekčná čiara (T) zobrazuje farebný pás alebo nie, ako ukazuje obrázok nižšie

  Detaily produktu

  DS0125