Rýchly tehotenský test Singclean 3v1 (1+1 zdarma)

  3,34 €
  S DPH

  Tehotenský test SINGCLEAN - je rýchly tehotenský test.

  Zisťuje prítomnosť ľudského choriového gonadotropínu (hCG), ktorý sa objavuje v moči v tehotenstva.

  Test obsahuje 3 prúžky.

  PRI OBJEDNANÍ 1 testu dostanete 1 test ZDARMA !

  Množstvo

  Vykonanie testu :

  Testovanie vykonávajte pri bežnej izbovej teplote (15-30 °C).

  Odoberte vzorku moču do čistej, suchej nádoby.

  Vyberte testovací prúžok z fóliového vrecka.

  So šípkami smerujúcimi k moču ponorte testovací prúžok zvisle do moču na aspoň 10-15 sekúnd.

  DÔLEŽITÉ: Prúžok neponárajte do moču nad vyznačenú maximálnu líniu (MAX), inak test neprebehne správnym spôsobom! Vyberte testovací prúžok z moču, umiestnite ho na a neabsorpčný plochý povrch a začnite merať čas Viď obrázok nižšie.

  Akonáhle test začne reagovať, môžete si všimnúť svetlo sfarbený tok pohybujúci sa cez oblasť testovacích prúžkov (T) a kontrolných prúžkov (C) na testovacom prúžku.

  Odčítajte výsledok do 3 minút.

  Pokiaľ sa neobjaví žiadna farebná čiara, počkajte o 1 minútu dlhšie.

  Niektoré pozitívne výsledky môžu byť pozorované do 1 minúty alebo menej v závislosti od koncentrácie hCG.

  Po 10 minútach už výsledok neodčítajte.

  Interpretácia výsledkov :

  Negatívny výsledok (nie ste tehotná): V oblasti kontrolnej čiary (C) sa objaví jedna farebná čiara. V oblasti testovacej čiary (T) sa neobjaví žiadna čiara. To znamená, že pravdepodobne nie ste tehotná.

  Pozitívny výsledok (ste tehotná): Objavia sa dve odlišné farebné čiary. Jedna línia by mala byť v oblasti kontrolnej línie (C) a ďalšia línia by mala byť v oblasti testovacej línie (T). Jedna čiara môže byť svetlejšia ako druhá; nemusia sa zhodovať. To znamená, že ste pravdepodobne tehotná.

  Neplatný výsledok: Výsledok je neplatný, pokiaľ sa v kontrolnej oblasti (C) neobjaví žiadna farebná čiara, aj keď sa čiara objaví v oblasti testovacej čiary (T).

  Mali by ste opakovať test s novou testovacou sadou.

  Dôležité upozornenia Pred vykonaním testu si prečítajte všetky informácie v tomto návode na použitie. Nepoužívajte po uplynutí doby použiteľnosti vytlačenej na fóliovom vrecku. Skladujte v suchu pri teplote 4 - 30 °C. Chráňte pred mrazom. Nepoužívajte, ak je vrecko roztrhnuté alebo poškodené. Držte mimo dosahu detí. Táto sada je určená výhradne na vonkajšie použitie. Neprehĺtajte, nepoužívajte vnútorne. Neotvárajte vrecko s testovacou fóliou, kým nie ste pripravení začať test. Použitý test by mal byť zlikvidovaný v súlade s miestnymi predpismi.

  Detaily produktu