Elektrický masážny terapeutický prístroj

  57,72 €
  S DPH

  Funkcia : bankovanie, masáž , terapia červeným svetlom

  Certifikácia kvality : ce

  Klasifikácia prístroja :Trieda II

  Bezpečnostný štandard : GB15979-2002

  Hmotnosť : 215 g

  Rozmery :93x93x72 mm

  Intenzita :60~0 kPa

  Vlnová dĺžka : 630-670 nm

  Balenie obsahuje: prístroj, USB kábel na nabíjanie, šnúrka na krk, filtračný bavlnený krúžok

  Množstvo

  Dynamic Smart Red Light Cupping Technology: Cupper predčí bežné bankovacie súpravy s rytmickým striedaním sania a uvoľňovania, čo zvyšuje cirkuláciu krvi do oblasti baňovania a urýchľuje proces regenerácie. Červené svetlo je dobrou pomôckou pri bolestiach, zápaloch, prináša rýchlejšie výsledky pri hojení kože a svalového tkaniva, ako aj pri vytváraní väčšej relaxácie.

  Rôzne režimy a 5 úrovní intenzity: Cupper, ktorý ponúka odsávanie 5 rôznych režimov a 5 úrovní intenzity, slúži ako váš osobný masážny terapeut a prispôsobuje masáž vašim vlastným potrebám. Jednoduchý dotyk na ovládacom paneli vás oslobodí od vyčerpávajúcej manipulácie rukou.

  Efektívne myofasciálne uvoľnenie: Inovatívna kombinácia rôznych ošetrení umožňuje efektívne spúšťanie alebo myofasciálne uvoľnenie a zároveň zlepšuje obeh, pohyblivosť a flexibilitu v priebehu niekoľkých minút.

  Kompaktný a prenosný: Vďaka kompaktným rozmerom je Cupper dokonalým nástrojom na zotavenie rôznych oblastí, ako sú chrbát, ramená, boky, hamstringy a lýtka. Môžete ho nosiť so sebou a užívať si masáž kdekoľvek a kedykoľvek.

  Recyklačný poplatok je zahrnutý v cene.

  Registračné číslo: RV22EEZ0000355

  Detaily produktu